PIRKTI BILIETUS

Atlikėjai:
Rui Filipe Martins Dos Reis
Mili Viszano Jean
Laura Geraščenko
Donatas Švirėnas
Kristijonas Lučinskas
Angelina Furmaniuk-Savickienė
Mantvydas Poškus

Trukmė: 50 min.

Ar gyvenimas, neigiant mirtį ir kančią, yra visavertis, tikras ir realus?

Gyvos muzikos ir šokio spektaklis ,,LibertaTEM” – jungtinis trijų šalių: Lietuvos, Portugalijos ir Ispanijos projektas, kuriame keliami klausimai, susiję su kiekvieno iš mūsų nelengvomis vidinėmis būsenomis.

Unikalia menine forma kalbama apie viduje dažnai užsklendžiamas mintis, kurios aplanko kiekvieną iš mūsų: apie kančią bei jos prasmę ir kelionę į laisvę, apie baimes, kurios stabdo ir tikėjimą, kuris veda į priekį.

,, LibertaTEM” – iššūkis įsisenėjusiam visuomenės požiūriui, jog kančia – tai bausmė. Spektaklyje kančia parodoma, kaip kelias į laisvę, o tikėjimas – kaip tvirta atrama kiekvieno iš mūsų gyvenimo kelionėje.

Šiame spektaklyje kalbama apie jauną moterį, jos gyvenimo istoriją, kurioje dominuoja santykio nebuvimas su tėvais, meilė daktarui ir užstrigusi mergaitė jos suaugusiame kūne. Spektaklis kuriamas remiantis garsaus norvegų psichiatro Finno Skarderudo knyga- ,,Nerimas: klajonės po modernųjį Aš”, įtraukiant autentiškas istorijas iš dienoraščių.

Šiam projektui įgyvendinti jėgas apjungia į Lietuvą pirmą kartą atvykstantis kompozitorius ir pianistas iš Portugalijos Rui Filipe Martins Dos Reis, vokalistė iš Ispanijos Mili Vizsano Jean, šokio teatro ,,Judesio erdvė” režisierė ir choreografė Laura Geraščenko, Klaipėdos dramos teatro aktorius Donatas Švirėnas, kompozitorius Kristijonas Lučinskas, scenografė Angelina Furmaniuk- Savickienė bei šviesų dailininkas Mantvydas Poškus.