PIRKTI BILIETUS

Šokio ir muzikos spektaklis

Režisierius ir choreografas Serge Aimé Coulibaly
Kompozitorė Rokia Traoré
Libreto autorius Felwine Sarr
Dramaturgė Sara Vanderieck
Scenografė Catherine Cosme
Kostiumų dailininkas Salah Barka
Šviesų dailininkė Nathalie Perrier
Vaizdo projekcijų kūrėja Eve Martin

Vaidina: Marion Alzieu, Ida Faho, Jean‐Robert Koudogbo Kiki, Antonia Naouele, Adonis Nebie, Daisy Phillips / Giulia Cenni, Issa Sanou, Sayouba Sigué, Ahmed Soura
Groja: Aly Keita / Youssouf Keita (balafonas), Saidou Ilboudo (perkusija), Mohamed Kanté (bosinė gitara), Yohann Le Ferrand (gitara)
Dainuoja: Naba Aminata Traoré, Marie Virginie Dembélé

Spektaklis prancūzų kalba su lietuviškais ir angliškais titrais.

Trukmė 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Premjera 2018

Pasitelkęs savo afrikietišką kilmę ir apmąstymus apie šiuolaikinį pasaulį, choreografas ir režisierius Serge Aimé Coulibaly sukūrė „Kiriną“ – pasakojimą apie šiuolaikinę globalizuoto pasaulio kasdienybę. „Kirina“ nėra Vakarų Afrikos istorijos įvykio perpasakojimas. Tikrasis epas, kaip ir daugelis kitų epų bei tikri šių dienų įvykiai, pasitarnavo kaip įkvėpimas spektaklio kūrimo metu. „Kirina“ – tai ne Afrikos artistų pasirodymas, pasakojantis apie Afriką, o pasaulio piliečių pasakojimas – choreografas kuria drauge su artistiškais komandos nariais, (ne)turinčiais afrikietiškų šaknų, kuriuos įkvėpė globalėjanti šių dienų tikrovė. Veikiamas šių įkvėpimo šaltinių, Coulibaly sukūrė spektaklį apie judančius žmones, įvykius, nuspalvinančius ir kreipiančius žmonių judėjimą, jų įtaką visuomenei.

„Kirina“ – pritrenkiantis spektaklis, kuriame susilieja prakaitu žliaugiantis, ritualinis ir jaudinantis šokis. Tai – impulsyvi muzika ir užburiantis pasakojimas (citata iš „The New York Times“).