PIRKTI BILIETUS

 

Autoriai: Zala Dobovšek, Nina Šorak, Tin Grabnar, Asja Kahrimanović Babnik
Režisierius – Tin Grabnar
Dramaturgė – Zala Dobovšek
Dailininkas – Matija Medved
Sustabdyto kadro animacijos dizaineriai: Matija Medved, Lea Vučko
Režisieriaus padėjėja – Nina Šorak
Kostiumų dailininkė – Sara Smrajc Žnidaršič
Muzikos autorius – Mitja Vrhovnik Smrekar
Vaizdo menininkas – Boštjan Čadež
Montažo režisierė – Lea Vučko
Animacijos autorius – Kolja Saksida
Garso režisierius – Mateja Starič
Kalbos mokytoja – Metka Damjan
Šviesos dailininkas – Kristjan Vidner
Garso inžinierius ir scenos darbuotojas – Aleš Erjavec
Spalvų korekcija – Miran Bratuš
Dekoracijos: Sandra Birjukov, Marjetka Valjavec, Iztok Bobić, Zoran Srdić, Polona Černe, Uroš Mehle s. p., Matija Medved, Boštjan Čadež
Premjera – 2017 m. gegužės 11 ir 12 d.
Nuotraukų autorius – Jaka Varmuž

Trukmė 45 min.

VAIKAMS NUO 7 METŲ

Spektaklis „Kažkur kitur“ pasakoja apie mažą mergaitę pačiame karo įkarštyje. Jos akimis mes stebime besikeičiantį miestą, kupiną siaubo, prievartos ir baimės. Tačiau jame yra ir vilties. Šiame spektaklyje panaudota daugybė šiuolaikiškų lėlių teatro technologijų. Klasikinė lėlių animacija susipina su gyvai rodomomis vaizdo projekcijomis bei virtualiais piešiniais. Dinamiškas vaizdo žemėlapis bei specialiai sukurti davikliai perteikia visus judesius ant stalo, nutrindami ribą tarp realaus ir projekcinio vaizdo – tai visiškai neregėta technologija lėlių teatre, savo novatoriškumu ir žanrų gausa įdomi ir patraukli tiek lėlių teatro režisieriams, tiek kūrėjams, tiek animatoriams. Vaizdo projekcijos nukelia žiūrovus į užburiančios istorijos apie karą, kuris, „laimei“, vyksta „kažkur kitur“, centrą. O gal ne?
Tai jautri istorija apie karo ir jo žiaurumo absurdiškumą.

Liublianos lėlių teatras – pagrindinis Slovėnijos lėlių teatras, kuriame kuriami lėlių ir dramos spektakliai vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems. Savo darbu Liublianos lėlių teatras tęsia šimtametę Slovėnijos lėlininkystės tradiciją. Teatras rodo spektaklius įvairiose miesto erdvėse, taip pat turi penkias nuolatines scenas. Šiose salėse, talpinančiose per tūkstantį žiūrovų, kasmet yra išleidžiama penkiolika premjerų, jose apsilanko apie 110 000 žiūrovų.

 Organizatorius: Materia Magica 2021