PIRKTI BILIETUS

Premjera 2012

Pjesės autorius M. Betsuyaku
Režisierius K. Kiyama
Scenografas M. Ishii
Kostiumų dailininkas A. Higuchi
Šviesų dailininkas M. Sakurai
Kompozitorius H. Ide
Režisieriaus asistentas K. Ogasawara

Vaidina: Y. Yoshino, G. Mori, M. Matsumoto, T. Washisu, S. Yamaguchi, J. Arai, C. Hashimoto, A. Miyauchi, M. Suzuki, M. Ohashi

Trukmė 1.40 (be pertraukos)

Teatro kompanija „Natori“, vadovaujama T. Natori, kuria teatro, šiuolaikinio šokio, kino ir kitokius meninius pastatymus. Pastaruosius porą dešimtmečių „Natori“ kūrė dr. Mitsuya Mori režisuotus H. Ibseno pjesių pastatymus, pasižyminčius aiškia originalo interpretacija ir inovatyvia išraiška. Šie pastatymai sulaukė didelio pripažinimo Japonijoje ir yra vadinami „naujuoju Ibsenu“. Nuo 2009 m. „Natori“ pradėjo bendradarbiauti su Minoru Betsuyaku – vienu iškiliausių Japonijos dramaturgų. „Godo atvyko“ – jau trečiasis „Natori“ pastatytas spektaklis pagal M. Betsuyaku pjesę.

Becketto „Belaukiant Godo“ – vienas reikšmingiausių XX a. dramaturginių kūrinių. Jo personažai, rodos, pakibę laike, įkalinti Godo laukime. Susitikimas su juo neva turėtų egzistencijai suteikti prasmę. Ir štai atsakymas į klausimą, kankinantį europietiškąją civilizaciją – kas gi nutiks, kai Godo visgi pasirodys, netikėtai mus pasiekia iš Japonijos.

 ©  Matsumoto Kazuyuki