PIRKTI BILIETUS

Jei pandeminė situacija šalyje keisis ir kultūros įstaigos nebegalės priimti lankytojų arba dėl asmeninių priežasčių patys nebegalėsite apsilankyti teatre – pažadame jums grąžinti pinigus už įsigytus bilietus (svarbu dėl grąžinimo kreiptis likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio).

Kilus klausimams, kreipkitės el. p.: ruta@kldt.lt arba telefonu: +370 659 07931
Būkime saugūs ir sveiki. Lauksime jūsų sugrįžtant.


Pagal Johanną Wolfgangą Goethe

Režisierius Jan Klata
Scenografas, kostiumų dailininkas Miroslaw Kaczmarek
Choreografas Maćko Prusak
Režisieriaus asistentas Matej Synak

Vaidina: Jan Teplý, Tereza Dočkalová, Kamila Trnková, Petr Soumar, Vendula Fialová, Ondřej Veselý, Jaroslav Blažek, Jan Hušek, Ivana Wojtylová, Jakub Albrecht, Tomáš Dianiška, Martin Hruška

Trukmė 3 val.10 min. (su pertrauka)

Premjera 2019

Vienas išskirtiniausių šiuolaikinių Europos teatro režisierių ir vienas labiausiai provokuojančių bei svarbiausių Europos kultūros kūrinių…

Visi turime savąjį suvokimą, kas yra blogis – kai kurie stengiamės jį pripažinti, kai kurie ciniškai juo naudojamės, kai kurie žavimės, kai kurie to nesuvokdami juo sekame. O koks šių laikų gėrio suvokimas? Ką šiuolaikiniam pasauliui byloja pasakojimas apie atkaklias Fausto žmogiškumo paieškas ir pastangas atskleisti gyvenimo ir gamtos dėsnių esmę? Ar dar egzistuoja viltis?

Teatro „Po palme“ repertuaras kuriamas narpliojant ir sprendžiant temas, kurios yra – ar turėtų būti – socialinių, kultūrinių ir meninių pokalbių objektas.

Spektaklis čekų kalba su lietuviškais ir angliškais titrais (vertėja į lietuvių k. Diana Gancevskaitė)

© Peter Neubert