PIRKTI BILIETUS

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
„Deep strings“ (Vokietija): Anne-Christin Schwarz  (vokalas, violončelė), Stephan Braun (violončelė, elektronika)

Trukmė 1 val. 15 min.

„Deep strings“ – tai duetas, kurį sudaro Anne-Christin Schwarz ir Stephanas Braunas. Iš Rytų Vokietijos kilę muzikai susitiko Belvederio muzikos gimnazijoje Veimare. Nuo 2000-ųjų jie kartu kuria savo unikalų garsų pasaulį ir intriguoja publiką stulbinamu laiko pojūčiu, kerinčiu virtuoziškumu, nuostabiu balsu ir neregėtomis griežimo violončele technikomis. „Deep strings“ kuriama muzika – tai nepakartojamas ritmų, melodijų, lyrinių šansonų tekstų, virtuozinių improvizacijų ir lotynų muzikos mišinys.

2004 m. duetas pelnė pirmąją premiją Berlyno džiazo ir bliuzo apdovanojimuose. Dalyvavo daugelyje Europos džiazo ir klasikinės muzikos festivalių, kaip antai Dramklifo muzikos festivalis Airijoje, „Vivacello“ Maskvoje, Baltijos jūros džiazo festivalis, „Jazzrallye“ Diuseldorfe, Meklenburgo-Pomeranijos festivalis, bendradarbiavo su įvairių žanrų atlikėjais ir ansambliais, tarp jų su Stingo ilgamečiu bendražygiu perkusininku Rhani Krija, „Camerata Hamburg“, Leipcigo „Gewandhaus“ choru, Vogler ir Amaryllis styginių kvartetais.

2012 m. išleido debiutinę kompaktinę plokštelę „Façon“ („NRW Records“). Čia tarsi nesvarumo būklės apimti Berlyno menininkai sklendžia kiaurai sienas tarp žanrų, laisvai bendrauja skirtingais stiliais ir kalbomis. Įkvėpti Ray’aus Charleso standarto „You don’t know me“, vokišką Manfredo Krugo dainą „Wenn du schläfst“ jie išverčia į prancūzų kalbą, iš garsų nuaudžia įspūdingą uždangą Jobimo „Corcovado“ paplūdimio scenai, akustiškai reinterpretuoja MC Solaaro įžūlų repavimą „Victime de la mode“ ir net pateikia berlynietišką tango versiją.

Pagrindiniai dueto įkvėpimo šaltiniai yra gyvenimas ir meilė – arba meilė gyvenimui. Jie plėtoja savo muzikines idėjas keliaudami per skirtingas šalis bei stilius su įvairiais pakeleivingais ansambliais. Pasinerkite į spalvingą violončelės garsų pasaulį, kuriamą iš elektroniškai apdorotų skambesių ir perkusinių elementų. Savo koncertuose „Deep Strings“ stebina spontaniškumu ir improvizacijomis. Kiekvienas pasirodymas – kaskart vis nauja kelionė!

Tarptautiniame Klaipėdos violončelės festivalyje duetas pirmąsyk atliks savo kompozicijas su Klaipėdos kameriniu orkestru.

Organizatorius: Klaipėdos koncertų salė