PIRKTI BILIETUS

Premjera

Choreografė ir režisierė Elinga Serapinaitė
Šokėjai/aktoriai Laura Geraščenko, Elinga Serapinaitė, Domas Šiaulytis
Muzika Vadims Karnickis, Audra Smilgė
Šviesų dailininkas Mantvydas Poškus
Kostiumų dailininkė Angelina Furmaniuk-Savickienė

Trukmė 45 min.

„Net žvaigždės kartais krenta, palikdamos dangaus skliaute tuščią tašką, o žmogus gyvenime deda tašką tada, kai reikia pradėti naują sakinį, tik kažkodėl jis labai dažnai tai pamiršta. Kartais pamirštu, jog viskas iš naujo prasideda po taško.“ (A. Liauškaitė „Moteris. Tu – mano mūza“)

Žmogus – pats sau įkvėpimas, pats sau tvirtovė, pats sau priešas. Kai jis tiki savimi, jis tiki pasauliu. Kai jis patiki – į savo kūną, į savo veidą, į savo svajones perkelia idealiausią AŠ. Atranda meilę sau, meilę kitam, meilę laisvei, meilę natūralumui, meilę stebuklui… Kartais tiesiog būtina įsiklausyti į savo mintis, išgirsti, kaip kvėpuoji, užuosti savo paties kvapą, įsitikinti, kad AŠ – esu AŠ.
AŠ – brėžia savo gyvenimo liniją. Tai kūrinys – ryškus, gražus, gąsdinantis, trapus, žiaurus, įkvėpiantis, tikras… Jame telpa begalybė jausmų, minčių ir išgyvenimų, naujų pradžių ir naujų pabaigų. Kiekvieno AŠ linija patiria nesibaigiantį virsmą.

Šokio ir judesio spektaklio „Début“ AŠ – moteris. Ji svajotoja. Ji romantikė. Ji pati tiesia sau kelią. Ji žaisminga. Ji ieško amžinybės. Ji įkvėpimas. Ji naujas žingsnis. Ji atvira. Ji susidomėjusi. Ji pasitiki. Ji bijo. Ji atsiveria. Ji klausosi ir girdi. Ji gerbia. Ji saugo. Ji myli. Ji graži. Ji laisva. Ji trapi. Ji turi ribas. Ji ryški. Ji įdomi. Ji kuria savo laimę.

Spektaklyje moteris susitinka ne tik su savimi, bet ji sutinka ir kitą žmogų. Taigi kyla klausimas, kokia yra meilė sau ir meilė kitam? Kokia yra naujo gyvenimo etapo pradžia? Kodėl tai mus taip jaudina? Kaip išgirsti save? Kaip priimti save ir neprarasti kito? Kaip jausmai mus keičia ir kaip mes keičiam savo gyvenimą?

Organizatorius: VšĮ šokio teatras „Judesio erdvė“