PIRKTI BILIETUS

Spektaklio choreografė ir režisierė Laura Geraščenko
Scenografė Angelina Furmaniuk – Savickienė
Kostiumų dizainerė Lina Andriukonė
Muzikos autorius Kristijonas Lučinskas
Šokėjai ir aktoriai:
Elinga Serapinaitė
Kamilė Andriuškaitė/ Miranda Šakienė
Eiva Dobilaitė/ Marija Untulytė
Kristupas Biržietis/ Jonas Viršilas

Trukmė: 40min.

Spektaklyje pasakojama istorija nuo gyvybės užsimezgimo iki pat jos gimimo, nuo įsčiose girdimų ir jaučiamų besilaukiančios mamos lopšinių, dainuojamų savo dar negimusiam kūdikiui, prisilietimų, maudynių prieš miegą, tėčio sekamų pasakų iki pat pirmųjų kūdikio judesių, lytėjimo, pažinimo, žaidimo ir buvimo.

Pagrindinė spektaklio idėja – sukurti švelnumo ir saugumo pripildytą erdvę, kurioje kūdikiams galima būti taip, kaip norisi, kur stimuliuojama klausa, rega ir lytėjimas.

Spektaklio režisierė, šokio teatro “Judesio Erdvė” vadovė ir choreografė Laura Geraščenko: “Spektaklio muzika bei kuriami garsai grąžina kūdikį į patirtį mamos pilve. Dar būdamas motinos gimdoje kūdikis geba išskirti garsus. Jis girdi tėvų balsus, muziką, pasakojimus, kuriuos mama skaito garsiai, ir panašiai. Dar daugiau, kūdikis renkasi klausytis tų dainų ir eilių, kurias jis girdėjo dar prieš gimdamas, mamos pilve. Kurdami spektaklį taip pat rėmėmės ir tuo, jog judėjimas yra natūrali kūdikių būsena, jie taip pažįsta pasaulį, todėl į šalia judantį žmogų mažieji reaguoja ypatingai. Matomos spalvos aplinkoje sukelia tam tikras emocijas, įvairių paviršių lietimas siunčia nervinius impulsus, šokėjai-aktoriai atkartoja kūdikių judesius – visa tai skatina kūdikių fizinę ir emocinę raidą. Tam
svarbi saugi erdvė, kurioje kūdikiai gali jaustis laisvai ir nevaržomai. Būtent tai ir siekiame sukurti “Debesų gaudyklėje”.”

Spektaklis kurtas remiantis Dalijos Acin Thelander (lenkų choreografės, kuriančios šokio spektaklius kūdikiams) surinkta metodine medžiaga.

Bilieto kaina – 12 eur (dviem asmenims – suaugęs+kūdikis)

Žiūrovai, neatvykę laiku, į spektaklį neįleidžiami.

Organizatorius: VšĮ Judesio erdvė