Choreografija ir atlikimas: Lukas Karvelis

Muzika: Adrian Crespo Barba
Šviesų dizainas: Edagaras Varkulevičius
Spektaklio rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos šokio informacijos centras,
Stuttgart Solo Competition, International Jerusalem Dance Week, MASH Choreographic competition

Trukmė 60 min.

„Blank Spots“ („Tuščios dėmės“) – monospektaklis, nagrinėjantis asmeninio ir kolektyvinio identitetų ryšį, jų kaitą greitame ir dinamiškame šiandienos pasaulyje. Dvi spektaklio dalys supriešina alter ego Trišos pasirodymą ir visiems atpažįstamus lietuviškumą simbolizuojančius atributus. Pirmojoje spektaklio dalyje pasirodanti Triša – vulgari, ekstravagantiška būtybė, laisvai žongliruojanti iššaukiančiais įvaizdžiais ir vis save (per)kurianti. Hiperbolizuotas Trišos personažas atskleidžia asmeninio identiteto takumą ir nuolatinį atsinaujinimą.
Antroje spektaklio dalyje įvykstanti Trišos transformacija, lietuvių liaudies dainų leitmotyvų ir baltų mitologijos elementų pasirodymas atsigręžia į archetipus – identitetą, kuris, kaip tikima, „duotas“. Supriešindamas identitetą kaip asmeninį kūrinį ir identitetą kaip duotybę, spektaklis kviečia mąstyti, ką reiškia būti lietuviu pasaulyje ir ką – savyje talpinant ištisą pasaulį būti lietuviu.

2018 m. Štutgarte vykstančiame „Solo-Tanz“ konkurse L. Karvelis su šokio spektakliu „Blank Spots“ laimėjo 2 vietą choreografijos ir 1 vietą vaizdo kategorijose. 2019 metais šis darbas laimėjo 2 vietą Jeruzalės šokio savaitėje.