PIRKTI BILIETUS

Jei pandeminė situacija šalyje keisis ir kultūros įstaigos nebegalės priimti lankytojų arba dėl asmeninių priežasčių patys nebegalėsite apsilankyti teatre – pažadame jums grąžinti pinigus už įsigytus bilietus (svarbu dėl grąžinimo kreiptis likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio).

Kilus klausimams, kreipkitės el. p.: ruta@kldt.lt arba telefonu: +370 659 07931
Būkime saugūs ir sveiki. Lauksime jūsų sugrįžtant.


Pagal W. G. Sebaldo knygą
Spektaklyje naudojami Rūtos Jonynaitės iš vokiečių kalbos versti W. G. Sebaldo knygos „Austerlicas“ tekstai

Režisierius, scenografas Krystian Lupa
Kostiumų dailininkas Piotr Skiba
Videoprojekcijų autorius Mikas Žukauskas
Kompozitorius Arturas Bumšteinas
Režisieriaus asistentas MaksymTeteruk

Vaidina: Sergejus Ivanovas, Valentinas Masalskis, Viktorija Kuodytė, Jovita Jankelaitytė, Matas Dirginčius, Danutė Kuodytė, Girius Liuga.

Trukmė 5 val. (su pertrauka)

Premjera 2020

„Austerlico“ įvykiai apima šešis dešimtmečius. Veiksmas nuo 1939 m. vyksta Antverpene, Velse, Oksforde, Londone, Paryžiuje, Prahoje, Terezyne, Marienbade. Istoriniai įvykiai pasibaigę iki pasakojimo pradžios. Sebaldas aprašo pasakotojo ir vienišo klajūno Austerlico atsitiktinius susitikimus Europos miestuose per beveik tris paskutinius XX a. dešimtmečius. Iki pilnametystės Austerlicas nežinojo nei savo tikrojo vardo, nei kas jo tėvai. Penkiametį berniuką jo motina prieš pat deportaciją į Terezyno koncentracijos stovyklą gyvybės traukiniu iš Prahos išsiuntė į Londoną. Tėvas dingo be žinios. Austerlicas kitu vardu buvo įsūnytas ir augo Velse, mokėsi Oksforde, po studijų apsigyveno Londone ir tyrinėjo XX a. architektūrą. Gyveno be atminties, kol Liverpulio stotyje, kur kadaise buvo atvežtas gyvybės traukiniu, jį užklupo prisiminimo smūgis. Tada leidosi į vaikystės namų ir tėvų paieškas. Tačiau grįžimas į namus Prahoje tik sustiprino Austerlico atskirties jausmą, ir vien tėvų pėdsakų paieška suteikia jo gyvenimui prasmę…

Spektaklis lietuvių kalba su angliškais titrais.

© Laura Vansevičienė