Susitikime teatre! Mes jūsų pasiilgome.
Skelbiame naujo, jau 86-ojo sezono pradžią ir atveriame paprastai uždarytas senąsias teatro paradines duris priešais Taravos Anikę. Didžiojoje salėje spektaklių aptarnavimo dalies vadovas Rytis Veverskis papasakos apie naujausio mūsų spektaklio „Borisas Godunovas“ dekoracijas bei su kokiais iššūkiais susidurta jas ruošiant. Viskas paprasta atrodo tik žiūrint iš tolo. Tai ypatinga proga pažiūrėti į spektaklio fizinę erdvę iš arčiau, suprasti, kodėl ji tokia ir kokios paslaptys slypi už jos atsiradimo. Šalia dekoracijų demonstruosime ir gražiuosius šio spektaklio kostiumus, papasakosime apie jų kūrimo procesą.
Vėliau pristatysime vieną iš labai lauktų naujienų – kavinę „Drama-Cha-Cha“. Pasivaišinsime jos tiekiamais desertais ir susėsime specialiai šio susitikimo proga iš spektakliuose naudojamų baldų sukurtame salone (gal atpažinsite, kur matėte tą sofą ar aną fotelį?). Patogiai įsitaisę, akis į akį, paprastai ir draugiškai pasikalbėsime su teatro vadovu Tomu Juočiu bei meno vadovu Gintaru Grajausku apie prasidedančio sezono naujienas.
Ateikite į teatrą, laukiame jūsų atviromis širdimis.
Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/86sezonoatidarymas
Renginys bus fotografuojamas, tad informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose.
Teatro lankymo tvarka kaip ir iki šiol vyks atsižvelgiant į naujausius Vyriausybės nutarimus dėl pandemijos valdymo šalyje.