Nuo 2021 m. vasario Klaipėdos dramos teatras jungiasi prie sutelktinio finansavimo „Patreon“ platformos ir kviečia tapti naujai kuriamos teatro rėmėjų bendruomenės dalimi. Lojalūs teatro lankytojai kviečiami prisijungti ir tapti teatro rėmėjais.
„Patreon“ platforma veikia mėnesinės prenumeratos principu. Priklausomai nuo pasirinkto prenumeratos plano, teatro rėmėjai galės peržiūrėti specialiai jiems kuriamą turinį, pirmieji sužinoti pagrindines naujienas, pirmieji įsigyti bilietus į premjeras, pagal galimybes patreonai bus kviečiami į spektaklių repeticijas, spektaklius, susitikimus su teatro administracija, aktoriais ir dar daug kitų dalykų.

Šios, naujai kuriamos, teatro rėmėjų bendruomenės tikslas yra kurti artimą, glaudų ryšį su teatro žiūrovais, nuolat bendrauti su jais, kurti „gyvą“ turinį, organizuoti susitikimus, diskusijas, įtraukti į teatro kūrybinį procesą.
Į patreonams skirto turinio kūrimą noriai įsijungia ir teatro aktoriai – bendravimą platformoje matantys kaip galimybę tvirtinti abipusį ryšį su auditorija.

Kviečiame tapti teatro rėmėjais (spausti)!

Nuoširdus AČIŪ Klaipėdos dramos teatro patreonams: Monika Saltonė, Fajgu Rejesh, Asta Monstavičienė, Žemyna AB.