Klaipėdiečiams turbūt jau žinomas šis puikus sumanymas: „Laukiantis bilietas“. Tai VšĮ „Klaipėdos šventės“ po labdaringo Kovo 11 d. koncerto sukurta iniciatyva. Renginio metu paaukotos lėšos virto „Laukiančiu bilietu“.

„Laukiantis bilietas“ – tai vaikui ar jaunuoliui geradario nupirktas bilietas į repertuarinius Klaipėdos dramos teatro spektaklius. Už VšĮ „Klaipėdos šventės“ sumanyto labdaros koncerto metu gautas lėšas paruošti 188 bilietai atidėti kasoje ir laukia žiūrovo – su jais galima apsilankyti Klaipėdos dramos teatro spektakliuose. Tokiu būdu siekiame skatinti vaikus ir jaunimą iki 18 metų lankytis teatre ir susipažinti dramaturgija, patirti naujų įspūdžių, plėsti akiratį.

„Laukiantis bilietas“ atpažįstamas pagal išskirtinę žymę – raudoną spaudą su užrašu „Laukiantis bilietas“.

Juo pasinaudoti galės į Klaipėdos dramos teatro spektaklius savarankiškai atėję vaikai, paaugliai ir jaunimas iki 18 metų, tėvai taip pat gali prašyti kasininko „Laukiančio bilieto“ savo vaikams. Į šį bilietą negali pretenduoti patys suaugusieji.

„Laukiančio bilieto“ platinimo vieta – Klaipėdos dramos teatro bilietų kasa (Teatro g. 2, įėjimas iš Teatro aikštės pusės), bilietą jums įteiks sąžiningas tarpininkas – teatro kasininkas.

„Laukiančio bilieto“ akcija truks nuo 2018 rugsėjo 9 d., kol bus išdalinti visi 188 „Laukiantys bilietai“. Skubėkite pasinaudoti gera proga!

Informacija apie išdalintus „Laukiančius bilietus“ skelbiama kiekvieno mėnesio paskutinę dieną Klaipėdos dramos teatro paskyroje socialiniame tinkle facebook, www.kdt.lt ir nurodytais telefonais.

Informaciją taip pat teikia: Klaipėdos dramos teatro bilietų kasa, tel. 8 (46) 31 44 53; teatro pardavimų vadybininkė Lina Lencevičiūtė tel. 8 659 07931, el. paštas lina@kldt.lt. Teatro repertuarą rasite ir apie spektaklius galite paskaityti teatro interneto puslapyje www.kdt.lt

Laukiame vaikų ir jaunuolių Klaipėdos dramos teatre – čia paruošti „Laukiantys bilietai“!