Klaipėdos dramos teatro informacija, 2017 11 28

Ruošiamės Kalėdoms! Mūsų teatras gruodžio 11 dieną dalyvaus nemokamame paramos renginyje šeimoms „Seku seku Kalėdų pasaką“.

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Konferencijų salėje renginių organizatoriai „Intelligent Brunch“ ir gausūs partneriai suburs vaikus ir tėvelius. Svečiai galės paklausyti kalėdinių istorijų ir eilių, išgirsti naujus ir primirštus kalėdinius kūrinius, su jais bendraus aktorės Karolina Kontenytė (vaidinanti Klaipėdos dramos teatre, 2017 m. Auksinio scenos kryžiaus laureatė) ir Vaiva Kvedaravičiūtė (vaidinanti Klaipėdos jaunimo teatre), dainuos laisvalaikio centro „Saulutė“ vokalo grupė „Geras laikas“.

Dabar metas dalintis gėrybėmis ir dovanoti dovanas, tad renginio dalyvius kviečiame tai daryti kartu. Jūs galite padovanoti teatro spektaklį šeimoms, kurios patiria sunkumų ir negali įsigyti bilietų į teatrą. Renginyje galėsite nupirkti bilietų į mūsų, taip pat į Klaipėdos jaunimo teatro, Klaipėdos lėlių teatro spektaklius ir įmesti juos į specialią dovanų dėžę. Po renginio ji bus perduota BĮ „Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrui“ ir jūsų dovanos – bilietai į spektaklius – pradžiugins stokojančias klaipėdiečių šeimas.

Renginys vyks gruodžio 11 dieną, pirmadienį, 17.30-18.30 val. Klaipėdos I. Simonaitytės viešosios bibliotekos Konferencijų salėje (Herkaus Manto g. 25). Jei norite dalyvauti, būtina iš anksto registruotis žinute el. paštu intelligentbrunch@gmail.com arba interneto puslapyje https://www.facebook.com/IntelligentBrunch

Renginio organizatorius: „Intelligent Brunch“ .

Partneriai: Klaipėdos apskrities viešoji Ievos Simonaitytės biblioteka, BĮ „Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras“, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro „Saulutė“ vokalo grupė „Geras laikas“, Klaipėdos dramos teatras, Klaipėdos jaunimo teatras, Klaipėdos lėlių teatras, VŠĮ „Veiklių mamų klubas Klaipėdoje“, „Namai be gliuteno“ ir kiti.