2021 09  07, Klaipėdos dramos teatro inf.

Mieli teatro lankytojai, informuojame, kad nuo rugsėjo 13 d., vadovaudamiesi 2021 m. rugpjūčio 13 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Sprendimu Nr. V-1866 „Dėl renginių organizavimo būtinų sąlygų“ 6 punktu, visuose KLDT spektakliuose ir renginiuose žiūrovai galės dalyvauti tik su galimybių pasu.

Nuo rugsėjo 13 d. renginio dieną žiūrovai kartu su bilietu privalės pateikti galiojantį galimybių pasą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jo nepateikę į renginį nebus įleisti, o pinigai už bilietus nebus grąžinti.
Žiūrovai, įsigiję bilietus į 2021 m. rugsėjo mėn. 16 d. spektaklį „Antigonė“ ir negalintys dalyvauti renginyje su galimybių pasu, gali grąžinti bilietus iki rugsėjo 9 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje juos įsigijo. Pirkusieji internetu grąžinti bilietus gali prisijungę prie savo paskyros tinklapyje www.tiketa.lt

Džiaugiamės, kad galimybių paso taikymas mums leis plačiau atverti jums teatro duris. Bei primename, kad lieka galimybė dėl sveikatos arba asmeninių priežasčių susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus (svarbu dėl grąžinimo kreiptis likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio).