2020 02 05

Norime trumpai priminti, kas ir kokiomis nuolaidomis galite pasinaudoti pirkdami bilietus į Klaipėdos dramos teatro spektaklius.

Nuolaidos suteikiamos socialinėms grupėms: senjorams, moksleiviams ir studentams – 50 procentų nuolaida; neįgaliojo pažymėjimą turinčiam asmeniui bilieto kaina – 3 eurai, vienam neįgalų asmenį lydinčiam asmeniui bilieto kaina – taip pat 3 eurai; ši nuolaida galioja ir neįgaliojo vežimėlyje sėdinčiam bei vienam jį lydinčiam asmeniui – jiems bilietai kainuos po 3 eurus. Neįgaliesiems vežimėliuose ir juos lydintiems asmenims teatro didžiojoje ir mažojoje salėse yra skirtos specialios vietos (nuo šių metų jų skirta daugiau). Likus septynioms dienoms iki spektaklio dienos, neįgaliajam vežimėlyje arba jį lydinčiam asmeniui būtina susisiekti su teatro administratore Greta Matuzaite telefonu 8 616 49589 arba el. paštu greta@kldt.lt ir susitarti dėl vietų rezervavimo ir bilietų įsigijimo. Tada tikrai būsime pasiruošę jus priimti spektaklio dieną.

Grupinės nuolaidos taikomos perkant 10 – 99 bilietus (5 procentų), o perkant 100 bilietų ir daugiau taikoma 10 procentų nuolaida.

Šeimos nuolaidomis galite pasinaudoti, jei perkate 5 bilietus (ar daugiau) į vaikiškus spektaklius: jums bus taikoma 20 procentų nuolaida. Vaikai iki 4 metų į vaikiškus spektaklius įleidžiami nemokamai, jei neužima papildomos vietos (tai yra, gali sėdėti suaugusiems ant kelių).

Svarbu: nuolaidos netaikomos į penkis premjerinius spektaklius. Į vakarinius spektaklius žiūrovai įleidžiami nuo 14 metų.

Maloniai primename, kad įsigijus bilietą su nuolaida, svarbu turėti atitinkamą dokumentą. Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, atėję į spektaklį teatro administratorėms, įleidžiančioms į salę, kartu su bilietu privalo pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą (moksleivio ar „ISIC“ moksleivio, studento, pensininko, neįgaliojo pažymėjimą). Nepateikę tokio dokumento, kuris patvirtina teisę į nuolaidą, į teatrą, deja, nebus įleidžiami, o pinigai už bilietą – negrąžinami.

Jei norite įsigyti 10 ir daugiau bilietų, prašome kreiptis į vadybininkę Liną Lencevičiūtę tel. nr. +370 659 07931, el. paštas lina@kldt.lt

Netrukus kai kurie spektakliai bus pritaikyti ir kitoms neįgaliųjų grupėms – kurtiesiems ir turintiems girdėjimo negalią (rodomi specialūs titrai), o vėliau ir silpnaregiams bei akliesiems (specialus garsinis vaizdavimas spektaklių metu). Apie tai būtinai pranešime.

Laukiame jūsų teatre!