2016-10-13

TIKETA kartu su draudimo bendrove „Gjensidige“ pirmosios Baltijos šalyse pristato draudimo į renginius paslaugą. Šis draudimas leis atgauti pinigus, jeigu žiūrovas negalės dalyvauti renginyje dėl nenumatytų priežasčių. Tai reiškia, kad žmonės lengviau priims sprendimą įsigyti bilietus.

 Draudimo į renginius paslauga TIKETA klientai gali pasinaudoti nuo spalio 11 dienos. Naujasis bilietų draudimas atlygins sumokėtus pinigus keliais atvejais: dėl asmeninės arba nepilnamečių vaikų ūmios ligos, jeigu įvyko netikėtas įvykis, pvz., namuose kilo gaisras ar žmogus pateko į automobilio avariją. Visą informaciją apie draudimo paslaugą galite rasti čia: http://www.tiketa.lt/LT/Insurance

Draudžiamojo įvykio atveju draudimo Gjensidige draudimo kompanija atlygins visą sumokėtą bilieto kainą. Bilietų draudimo paslaugą bus galima užsisakyti įsigyjant bilietus internetu, mobiliąja programėle ir kasose.

Bilietų į renginius draudimas yra paplitusi praktika Europoje. Kartu su draudikais tikimės, kad ši draudimo rūšis taps populiari Lietuvoje, kaip ir neįvykusios kelionės ar skrydžio draudimai. Paslauga dažniausiai naudojasi tie žmonės, kurie nenori vargti ieškodami, kaip paskutinę minutę parduoti ar netgi atiduoti už dyką nepanaudotus bilietus.

Draudimo paslauga bilietų pirkėjams leis būti labiau užtikrintiems dėl savo investicijos, jau dabar pastebėjom, kad draudimo paslauga naudojasi žmonės perkantys ne tik brangius bilietus, bet net pigiausios kategorijos bilietus, tokius kaip kiną ar spektaklius skirtus vaikams. Tai parodo, kad nuo pat pirmos šios paslaugos atsiradimo dienos ji tampa aktuali ir reikalinga.