Klaipėdos dramos teatro žiūrovams pristatome riboto tiražo Lojalaus žiūrovo kortelę.

Jos turėtojai įgyja privilegiją pirmieji sužinoti Klaipėdos dramos teatro naujienas, ypatingus pasiūlymus bei įsigyti bilietus su 30 proc. nuolaida į teatro repertuaro spektaklius ir 10 proc. į teatro premjeras.

Prekyboje tik 100 vnt.

Lojalaus žiūrovo kortelės įsigijimo ir naudojimosi taisyklės

 1. Lojalaus žiūrovo kortelė jos turėtojams suteikia 30 proc. nuolaidą teatro repertuaro spektakliams ir 10 proc. teatro premjeroms.
 2. Lojalaus žiūrovo kortelės turėtojas su 30 proc. nuolaida gali įsigyti ne daugiau kaip 6 bilietus į vieną spektaklį iš teatro repertuarinių spektaklių (įskaitant vaikiškus), ir ne daugiau kaip 2 bilietus su 10 proc. nuolaida į teatro premjeras.
 3. Lojalaus žiūrovo kortelę gali įsigyti fiziniai asmenys nuo 18 metų, pirkimo metu užpildę duomenų anketą.
 4. Lojalaus žiūrovo kortelę galima įsigyti tik teatro kasoje (Teatro g. 2). Kortelės kaina 5,75 Eur (5 Eur – kortelės mokestis, 0,75 Eur – „Tiketos“ administracinis mokestis).
 5. Lojalaus žiūrovo kortelės nuolaida taikoma perkant bilietus internetu www.tiketa.lt (įrašius unikalų 6 skaitmenų kortelės kodą) ir teatro kasoje (Teatro g. 2), kortelę pateikus iš anksto.
 6. Pažeidus, pametus ar kitaip praradus Lojalaus žiūrovo kortelę, naujos kortelės kaina 5,75 Eur (5 Eur – kortelės mokestis, 0,75 Eur – „Tiketos“ administracinis mokestis).
 7. Lojalaus žiūrovo kortelė galioja iki 2022 03 31.
 8. Lojalaus žiūrovo kortelė negalioja įsigyjant Klaipėdos dramos teatro dovanų kuponus.
 9. Lojalaus žiūrovo kortelę dovanų kuponais atsiskaityti negalima.
 10. Lojalaus žiūrovo kortelės nuolaidos su kitomis teatro nuolaidomis nesumuojamos.
 11. Lojalaus žiūrovo kortelės nuolaidos netaikomos Klaipėdos dramos teatre gastroliuojantiems kitų teatrų spektakliams bei teatro svečių renginiams.
 12. Teatras pasilieka teisę keisti Lojalaus žiūrovo kortelės taisykles, apie tai informuodamas kortelės turėtojus jų nurodytais kontaktiniais duomenimis ir teatro svetainėje kldt.lt, ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) dienų.
 13. Teatras pasilieka teisę keisti repertuarą.
 14. Teatras įsipareigoja visą kortelės galiojimo laiką nekeisti Lojalaus žiūrovo kortelės suteikiamų nuolaidų.
 15. Lojalaus žiūrovo kortelės turėtojo anketoje nurodyti duomenys nebus viešinami – duomenys bus tvarkomi tik Klaipėdos dramos teatro rinkodaros tikslais.
 16. Pirkėjas užpildydamas kortelės turėtojo duomenų anketą sutinka gauti Klaipėdos dramos teatro naujienas ir ypatingus pasiūlymus bei sutinka su Lojalaus žiūrovo kortelės naudojimosi taisyklėmis.

Dėl visų su Lojalaus žiūrovo kortele susijusių klausimų prašome kreiptis į rinkodaros skyrių tel. +370 46 498730 arba mob. tel.+370 646 15450, +370 659 91773.