NUOLAIDOS

 • Neįgaliojo* pažymėjimą turinčiam asmeniui, taip pat vienam jį lydinčiam asmeniui – 3 Eur

*Neįgaliesiems vežimėliuose ir juos lydintiems asmenims teatro didžiojoje ir mažojoje salėje yra skirtos specialios vietos. Likus 7 d. iki spektaklio dienos, neįgaliajam vežimėlyje ar jį lydinčiam asmeniui, būtina susisiekti su vyr. administratore Greta Matuzaite-Archipova, tel. nr. 8616 49589, el. p. greta@kldt.lt dėl vietų rezervacijos.
*Kilus klausimams dėl neįgaliųjų ir juos lydinčių asmenų bilietų įsigijimo susisiekite su vyr. administratore Greta Matuzaite, tel. nr. 861649589, el. p. greta@kldt.lt

PATEKIMO Į TEATRĄ GALIMYBĖS

 • PARKAVIMAS
  Neįgalieji turi galimybę parkuotis nemokamai prie centrinio įėjimo iš Anikės aikštės pusės. Vietos pažymėtos skyriamaisias ženklais.
 • SOCIALINIS TAKSI
  Klaipėdos dramos teatras bendradarbiauja su socialiniu taksi.
  Socialinis taksi teikia pavežėjimo paslaugas žmonėms, turintiems negalią. Pavežėjimo paslaugos yra teikiamos Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Socialinį taksi remia savivaldybės, todėl pavežėjimo kaina yra simbolinė (vidutiniškai iki 1,5 eur už pavežėjimą). Daugiau informacijos www.socialinistaksi.lt

PRITAIKYTI SPEKTAKLIAI

Spektakliai, rodomi didžiojose salėje, parteryje turi nurodytas vietas žiūrovams, turintiems judėjimo negalią. Pamatykite spektaklius „Mūsų klasė“, „Saulės vaikai“, „Kas prieš mus“, „Kalės vaikai“, „Pašaliniams draudžiama“. Bilietus įsigykite platinimo sistemoje www.tiketa.lt nurodytoje parterio dalyje.

Šiuo metu Klaipėdos dramos teatras yra paruošęs:

 • spektaklį „Tėvas“ (rež. M. Kimelė) su pritaikymu akliesiems ir silpnaregiams;
 • spektaklį „Antigonė“ (rež. M. Kimelė) su surtitrais, turintiems klausos negalią;
 • spektaklį „Mūsų klasė“ (rež. O. Koršunovas) su pritaikymu akliesiems ir silpnaregiams.

Rodomų spektaklių repertuarą sekite čia. Daugiau informacijos apie grupės rezervacijas ar užsakomuosius spektaklius su pritaikymu, kreipkitės į Rūtą Lencevičiūtę tel. nr. +370 659 07931, el. p. ruta@kldt.lt.