NUOLAIDOS

  • Neįgaliojo pažymėjimą turinčiam asmeniui, taip pat vienam jį lydinčiam asmeniui – 3 Eur
  • Neįgaliajam vežimėlyje, taip pat vienam jį lydinčiam asmeniui — 3 Eur

*Neįgaliesiems vežimėliuose ir juos lydintiems asmenims teatro didžiojoje ir mažojoje salėje yra skirtos specialios vietos. Likus 7 d. iki spektaklio dienos, neįgaliajam vežimėlyje ar jį lydinčiam asmeniui, būtina susisiekti su vyr. administratore Greta Matuzaite, tel. nr. 8616 49589, el. p. greta@kldt.lt dėl vietų rezervacijos ir apmokėjimo.
*Kilus klausimams dėl neįgaliųjų ir juos lydinčių asmenų bilietų įsigijimo susisiekite su vyr. administratore Greta Matuzaite, tel. nr. 861649589, el. p. greta@kldt.lt

PATEKIMO Į TEATRĄ GALIMYBĖS

  • PARKAVIMAS
    Neįgalieji turi galimybę parkuotis nemokamai prie centrinio įėjimo iš Anikės aikštės pusės. Vietos pažymėtos skyriamaisias ženklais.
  • SOCIALINIS TAKSI
    Klaipėdos dramos teatras bendradarbiauja su socialiniu taksi.
    Socialinis taksi teikia pavežėjimo paslaugas žmonėms, turintiems negalią. Pavežėjimo paslaugos yra teikiamos Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Socialinį taksi remia savivaldybės, todėl pavežėjimo kaina yra simbolinė (vidutiniškai iki 1,5 eur už pavežėjimą). Daugiau informacijos – www.socialinistaksi.lt

SPEKTAKLIAI KURTIESIEMS

Šiuo metu Klaipėdos dramos teatras yra paruošęs spektaklio „Antigonė“ (rež. M. Kimelė) specialius titrus turintiems girdėjimo negalią.
*Dėl kurtiesiems pritaikyto spektaklio rodymo sekite KLDT (www.kldt.lt) repertuare pateiktą informaciją. Spektakliai pažymėti specialiais simboliais.