PIRKTI BILIETUS

Edukacinis spektaklis vaikams nuo 5 metų arba šiukšlių odisėja

Premjera 2017 04 13

Kūrėjai: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas
Šviesų dailininkas: Edvardas Vaitkus
Garso režisierius: Laurynas Milinis

Trukmė 50 min.

Vieną rytą šiukšlyne gulinti Baterija suprato, kad jai čia ne vieta – juk ji dar turi daug neišnaudotos energijos ir gali nuveikti daugybę įdomių dalykų. Tad ilgai nedvejojusi ji nusprendė leistis į nepaprastą, nuotykių ir pavojų kupiną kelionę po spalvingą šiukšlių ir žmonių pasaulį. Visgi, šio žygio Baterija negalėtų įveikti viena, tam reikalinga visa skirtingų šiukšlių komanda – Maišelis, Žurnalas, Stiklainis ir Citrina. Naivios, tačiau ryžtingos šiukšlės spektaklyje „OPA! (Operacija:perdirbtas aš!)” leidžiasi ieškoti savo lemties. Nežinia, ar joms pavyks rasti tai, ko kiekviena ieško, kokius išbandymus visoms teks patirti ir kas laukia jų kelio pabaigoje.

Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai ne tik siekia supažindinti žiūrovus su žaismingais personažais, bet ir spektaklyje nagrinėja ekologijos ir rūšiavimo temas. Ar tikrai viskas, ką mes nerūpestingai išmetame, jau nebeturi jokios vertės? Ar išmetame ten, kur reikia? Ar žinome kokią įtaką paprasta šiukšlė turi aplinkai ir mums patiems?

Spektaklio kūrėjai kartu su žiūrovais bandys rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Žaisminga spektaklio vaidybinė ir muzikinė forma – būdas tai padaryti, o nuotaikingi šiukšlių personažai – tai mūsų bendražygiai šioje operacijoje.

Organizatorius: VšĮ Klaipėdos jaunimo teatras