Pavasarį pasitinkame su naujienomis. Pristatome šviežią teatro atributikos liniją – ženkliukai, marškinėliai, džemperiai, medvilniniai maišeliai ir užrašų knygelės.

Pirmosios teatro atributikos serijos pavadinimas – „DRAMA-CHA-CHA“, juo darome pagarbų reveransą teatro įvairiapusiškumui. Spektakliuose atsiveria didžiulė meilė, tragiška mirtis, absurdas, humoras, gėris ir niekšybė, neapykanta ir susitaikymas – gyvenimas, telpantis scenos ribose, kelių valandų rėmuose, aktorių gestuose ir veiduose. Tai yra nepaprastai daug. Iš teatro kaskart išsinešate permainytą žvilgsnį – skvarbų, klausiantį, ieškantį ir suprantantį. Kiekvieno lankytojo patirtis teatre unikali, rezonuojanti su jo vidiniu pasauliu.

„DRAMA-CHA-CHA“ – beribis teatras ir beribės jo lankytojų patirtys.

Kviečiame įsigyti „DRAMA-CHA-CHA“ gaminių mūsų FB parduotuvėje, puoškitės jais ir taip palaikykite teatrą. Pildykite užsakymo formą čia (spausti).

GRĄŽINIMAS

  • Įsigijus netinkamos kokybės, dydžio Atributiką, pirkėjas turi LR Civiliniame kodekse ir LR Vyriausybės patvirtintose Mažmeninės prekybos taisyklėse nustatytas teises.
  • Atributika gali būti grąžinta pardavėjui per 14 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui Lietuvoje, per 30 dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse. Grąžinimui turi būti užpildyta Prekių grąžinimo forma ( Pr. Nr. 2) ir pateikiama el. paštu atributika@kldt.lt ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo. Atributika yra grąžinama per kurjerių tarnybą.
  • Atributika turi būti pradinės būklės, nepažeista, nesugadinta, nedėvėta.
  • Pirkėjui grąžinama visa su Atributikos įsigijimu susijusi pinigų suma, išskyrus Atributikos grąžinimo išlaidas. Šias išlaidas apmoka pats pirkėjas grąžinimo metu.
  • Pardavėjas turi teisę nepriimti ar negrąžinti pinigų už pirkėjo grąžinamą Atributiką, jei pirkėjas grąžino sugadintą, suplėšytą, dėvėtą ar kitaip pažeistą Atributiką.
  • Už grąžintą tinkamą Atributiką pinigai grąžinami į pirkėjo banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 darbo dienų.