KLAIPĖDOS DRAMOS TEATRAS
Teatro steigėjas – Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
Biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 190754830
Teatro g. 2, Klaipėda 91247
Tel.: 8 (46) 31 44 64
Faks.: 8 (46) 31 44 60
El.p.: info@kldt.lt
Bilietų kasa: 8 (46) 31 44 53


Teatro vadovas
Tomas Juočys
Tel. 8 (46) 314 464, 8 686 46567
El.p.: tomas.juocys@kldt.lt


Specialistė kanceliarijai
Daiva Krajinskaitė

Tel. 8 (46) 314 464
El.p.: info@kldt.lt


Vadovo pavaduotoja teisės ir bendriesiems klausimams 
Asta Monstavičienė
Tel. 8 (46) 314 464
El.p.: asta.monstaviciene@kldt.lt


Personalo specialistė
Daiva Benetytė
Tel. 8 (46) 498 667
El.p.: daiva@kldt.lt


Viešųjų pirkimų specialistė
Laura Varslauskytė
Tel. 8 (46) 498 667
El.p.: laura@kldt.lt


Ūkio padalinio vadovė
Audra Srėbalienė
Tel. 8 645 18074
El.p.: audra@kldt.lt


Meno vadovas
Gintaras Grajauskas
Tel. 8 611 08242
El.p.: gintaras.grajauskas@kldt.lt


Kultūrinės veiklos ir žiūrovų aptarnavimo padalinio vadovė
Ineta Baužytė
Tel. 8 673 58860
El.p.: ineta@kldt.lt


Atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaidai 
Akvilė Melkūnaitė
Tel. 8 612 35352
El.p.: akvile@kldt.lt


Rinkodaros projektų vadovė
Vaida Leonavičienė
Tel.  8 659 91773
El.p.: vaida@kldt.lt


Pardavimų vadybininkė
Mireta Jočienė
Tel. 8 659 07931
El.p.: mireta@kldt.lt


Kultūros projektų ir reklamos vadybininkė
Aušra Martinionienė
Tel. 8 (46) 498 730, 8 659 07932
El.p.: ausra@kldt.lt


Kultūros projektų vadovė (salių nuoma, gastrolių organizavimas)
Agnė Remeškevičiūtė
Tel. 8 659 07933
El.p.: agne@kldt.lt


Vyriausioji administratorė
Greta Matuzaitė
Tel. 8 (46) 314 179, 8 616 49589
El.p.: greta@kldt.lt


Muziejaus ir meno archyvo kuratorė
Asta Šleinienė
Tel. 8 (46) 314 461
El.p.: asta.sleiniene@kldt.lt


Aktorių trupės vadovas 
Valdas Pelakauskas
Tel. 8 (46) 314 4598 671 17210
El.p.: valdas@kldt.lt


Scenos meno techninio padalinio vadovas
Mantvydas Poškus
Tel. 8 618 40756
El.p.: mantvydas@kldt.lt


Vyriausioji finansininkė
Airida Smulkienė
Tel.8 (46) 314 178
El.p.: airida@kldt.lt


Teatro budėtojas
Tel. 8 (46) 498 522