KLAIPĖDOS DRAMOS TEATRAS
Teatro steigėjas – Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
Valstybės biudžetinė įstaiga
Įstaigos kodas: 190754830
Teatro g. 2, Klaipėda 91247
Tel.: 8 (46) 31 44 64
Faks.: 8 (46) 31 44 60
El.p.: info@kldt.lt
Bilietų kasa: 8 (46) 31 44 53


Teatro vadovas
Tomas Juočys
Tel. 8 (46) 314 464, 8 686 46567
El.p.: tomas.juocys@kldt.lt


Specialistė kanceliarijai
Daiva Krajinskaitė

Tel. 8 (46) 314 464
El.p.: info@kldt.lt


Vadovo pavaduotoja teisės ir bendriesiems klausimams 
Asta Monstavičienė
Tel. 8 (46) 314 464
El.p.: asta.monstaviciene@kldt.lt


Personalo specialistė
Daiva Benetytė
Tel. 8 (46) 498 667
El.p.: daiva@kldt.lt


Viešųjų pirkimų specialistė
Laura Varslauskytė
Tel. 8 (46) 498 667
El.p.: laura@kldt.lt


Ūkio padalinio vadovė
Audra Srėbalienė
Tel. 8 645 18074
El.p.: audra@kldt.lt


Kultūrinės veiklos ir žiūrovų aptarnavimo padalinio vadovė
Ineta Baužytė
Tel. 8 673 58860
El.p.: ineta@kldt.lt


Pardavimų ir reklamos vadybininkė
Mireta Jočienė
Tel. 8 659 07931
El.p.: mireta@kldt.lt


Kultūros projektų vadybininkė
Aušra Martinionienė
Tel. 8 (46) 498 730, 8 659 07932
El.p.: ausra@kldt.lt


Kultūros projektų vadybininkė
Agnė Remeškevičiūtė
Tel.  8 659 07933, 8 692 94850
El.p.: agne@kldt.lt


Vyriausioji administratorė 
Irena Bandzaitė
Tel. 8 (46) 314 179, 8 618 33218
El.p.: irena@kldt.lt


Muziejaus ir meno archyvo kuratorė
Asta Šleinienė
Tel. 8 (46) 314 461
El.p.: asta.sleiniene@kldt.lt


Režisierius
Darius Rabašauskas
Tel. 8 645 18332
El.p.: darius@kldt.lt


Literatūrinės dalies vedėjas
Gintaras Grajauskas
Tel. 8 611 08242
El.p.: gintaras.grajauskas@kldt.lt


Aktorių trupės vadovas
Valdas Pelakauskas
Tel. 8 (46) 314 459, 8 671 17210
El.p.: valdas@kldt.lt


Scenos meno techninio padalinio vadovas
Mantvydas Poškus
Tel. 8 618 40756
El.p.: mantvydas@kldt.lt


Pastatymų dalies vedėjas
Jonas Griauzdė
Tel. 8 (46) 498 984, 8 659 91773
El.p.: jonas@kldt.lt


Spektaklių aptarnavimo dalies vedėjas
Rytis Veverskis
Tel. 8 659 47318
El.p.: rytis@kldt.lt


Vyriausioji finansininkė
Airida Smulkienė
Tel. 8 (46) 314 178
El.p.: airida@kldt.lt


Teatro budėtojas
Tel. 8 (46) 498 522